Znajdź miejsce dla siebie!

Nieruchomości w Trójmieście i w okolicach...

Oferty specjalne

Najlepsze oferty nieruchomości wybrane dla Ciebie!
Mieszkanie - Wynajem
Rumia
Mieszkanie Wynajem
Oferta nr: JK02404
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 2
Rumia
Cena m2 59.81 PLN
Ulica: Krakowska
Powierzchnia 41.80 m2
Liczba pokoi: 2
2 500 PLN
Mieszkanie - Wynajem
Rumia Przy Błoniach
Mieszkanie Wynajem
Oferta nr: JK02403
Pokoje: 3
Piętro: 2 / 4
Rumia Przy Błoniach
Cena m2 59.96 PLN
Ulica: Błoń Janowskich
Powierzchnia 49.87 m2
Liczba pokoi: 3
2 990 PLN
Mieszkanie - Sprzedaż
Rumia
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: JK02402
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 4
Rumia
Cena m2 10880.10 PLN
Ulica: Towarowa
Powierzchnia 49.54 m2
Liczba pokoi: 2
539 000 PLN
Mieszkanie - Sprzedaż
Gdynia Śródmieście
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: JK02400
Pokoje: 2
Piętro: 3 / 5
Gdynia Śródmieście
Cena m2 13552.04 PLN
Ulica: Śląska
Powierzchnia 44.20 m2
Liczba pokoi: 2
599 000 PLN
Działka budowlana - Sprzedaż
Kosakowo
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: JK02399
Kosakowo
Cena m2 349.81 PLN
Ulica: Liściasta
Powierzchnia 1072.00 m2
375 000 PLN
Mieszkanie - Wynajem
Reda
Mieszkanie Wynajem
Oferta nr: JK02393
Pokoje: 2
Piętro: 3 / 8
Reda
Cena m2 64.52 PLN
Ulica: Morska
Powierzchnia 31.00 m2
Liczba pokoi: 2
2 000 PLN
Mieszkanie - Wynajem
Reda Aquasfera
Mieszkanie Wynajem
Oferta nr: JK02392
Pokoje: 2
Piętro: 2 / 8
Reda Aquasfera
Cena m2 50.42 PLN
Ulica: Morska
Powierzchnia 35.70 m2
Liczba pokoi: 2
1 800 PLN
Działka budowlana - Sprzedaż
Kamień
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: JK02389
Kamień
Cena m2 430.00 PLN
Ulica: Lniana
Powierzchnia 500.00 m2
215 000 PLN
Dom bliźniak - Sprzedaż
Gdynia Oksywie
Dom bliźniak Sprzedaż
Oferta nr: JK02366
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 0
Gdynia Oksywie
Cena m2 8312.34 PLN
Ulica: Żółkiewskiego
Powierzchnia 198.50 m2
Liczba pokoi: 4
1 650 000 PLN

Dlaczego warto nam zaufać?

Dostarczamy kompleksowe wsparcie klienta na każdym etapie zakupu!

Opinie naszych klientów

Nowych i powracających...

Więcej opinii znajdziesz na: Google.com

Szukasz nieruchomości?

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!